Menu

Zapytaj o ofertę

PROJEKTY SPORZĄDZONE W OPARCIU O KONSTRUKCJE STALOWE I LEKKĄ OBUDOWĘ LUB O TUNELE SYSTEMOWE

 • Projekty typowe nowoczesnych pieczarkarni od Lucky Grower to propozycja dla każdego inwestora.

  Mniej doświadczony Inwestor skorzysta z wiedzy zdobytej przez specjalistów z Lucky Grower, dzięki wiedzy zdobytej przez kilkanaście lat pracy z klientami z wielu krajów i w prosty sposób, a przede wszystkim szybko i w atrakcyjnej cenie otrzyma inżynierską wiedzę, która pozwoli na pełną dowolność przy realizacji nowej inwestycji lub rozbudowy istniejącej farmy.

  Inwestor doświadczony będzie mógł z kolei porównać zebrane przez siebie doświadczenia z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, które oferuje Lucky Grower.

  Ponieważ podzieliliśmy zakres prac projektowych na 5 sekcji, Inwestor bez zbędnego ryzyka, będzie mógł przekonać się o jakości przekazywanej wiedzy i podejmować dzięki temu świadomą decyzję o dalszej współpracy z Lucky Grower.

  Pieczarkarnia to klasyczny przykład budynku, który jest tylko obudową dla technologii i branżowego wyposażenia, dlatego proponujemy rozwiązania i wymiary poszczególnych pomieszczeń, oraz całego budynku jako układ systemowy, sprawdzony w wielu pieczarkarniach. Klient będzie mógł wprowadzić pewne korekty samodzielnie lub korzystając z lokalnych inżynierów, ale naszym celem jest wykonać dokumentację w możliwie najkrótszym czasie i najniższej cenie. Ostateczny układ funkcjonalny biur czy pomieszczeń socjalnych to często wynik indywidualnych preferencji klienta i nie ma on wpływu na efekty uprawy pieczarek, a determinuje go jedynie budżet Inwestora i wizja tego jak ma finalnie wyglądać.

  Inwestor będzie mógł zmienić rozmiary poszczególnych pomieszczeń, ich lokalizacje względem innych oraz funkcje, które w całości powinny być zachowane. Ich lokalizacja to już kwestia doświadczenia i decyzji inwestora.

 

Najważniejsze korzyści projektu Lucky Grower dla Inwestora:

 • • Krótki termin realizacji
 • • zastosowane rozwiązania zostały sprawdzone w setkach pieczarkarni w Polsce, która jest synonimem sukcesu w branży na skalę europejską, a nawet światową,
 • • duża oszczędność czasu i pieniędzy, wynikająca z niskiej ceny dokumentacji, oraz braku konieczności odwiedzania wielu obiektów, w celu wyrobienia sobie własnej opinii na temat najlepszych rozwiązań dla planowanej inwestycji.
 •  

Godziny pracy:

08:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku

Klienci z innych kontynentów, w tym USA, Kanady, Australii – godziny ustalane indywidualnie

Lucky Grower ul. Rzemieślnicza 586-300 Grudziądz