ZBIÓR

Wózki do zbioru Lucky Grower dzielą się na wersję ekonomiczną (E) i premium (P) oraz na wózki ręczne (M) i elektryczne (E). Oferujemy również rozwiązanie najbardziej ekskluzywne, czyli wózek z pasem transmisyjnym (BT – od Belt Transmision).

Wózek do zbioru pieczarek z wciągarką elektryczną, która umożliwia płynną regulacje wysokości pracy.

Wózek do zbioru pieczarek z ruchomym podestem pozwala na zbiór grzybów od 3-ciej półki regału (zbiór z 1 i 2 półki jako opcja). Podest regulowany na wysokości za pomocą wciągarki ręcznej. Balustrady z rur okrągłych i systemowe drzwiczki na podest.

Wózek do zbioru pieczarek z elektrycznie regulowanym podestem pozwala na zbiór grzybów od 3-ciej półki regału (zbiór z 1 i 2 półki jako opcja).

Wózek do zbioru pieczarek z elektrycznie regulowanym podestem pozwala na zbiór grzybów od 3-ciej półki regału (zbiór z 1 i 2 półki jako opcja). Napędzany elektrycznie system pasa transmisyjnego jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów.

Innowacyjny i bardzo bezpieczny wózek nożycowy ze stali nierdzewnej napędzany elektrycznie w pionie i poziomie

Wygodne miejsce do sortowania i ważenia grzybów. Funkcjonalny i trwały.

Wózek do zbioru pieczarek z dolnych półek usprawnia zbiór z 1-wszej i 2-giej półki regału. Wózek przemieszcza się po posadzce dzięki kołom jezdnym.W zależności od półki zbioru dokonuje się w pozycji siedzącej lub stojącej.

Wózek umożliwia łatwe i swobodne wywożenie skrzynek z grzybami z komory uprawowej.

Stacja wykonana ze stali nierdzewnej pozwala na ładowanie akumulatorów do wózków LG szybko, bezpiecznie, zajmując niewiele miejsca.

Regał na wagi Lucky Grower z funkcją ładowania baterii to idealne i bezpieczne miejsce dla przechowywania wag w zorganizowany sposób w jednym miejscu.

Pojemnik na odcięte ogonki został zaprojektowany aby usprawnić proces składowania i wywozu ogonków stanowiących odpad powstały w procesie zbioru pieczarek.

Wygodne składowanie, zapewniające szybsze wysuszenie umytych wiaderek oraz zachowanie higieny.

Godziny pracy:

08:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku

Klienci z innych kontynentów, w tym USA, Kanady, Australii – godziny ustalane indywidualnie

Lucky Grower ul. Dworcowa 63, 86-300 Grudziądz