O Nas

Lucky Grower - profesjonalne wyposażenie pieczarkarni i najwyższej klasy maszyny do uprawy pieczarek.

Powstanie firmy było wynikiem wydzielenia części handlowej z biznesu produkcyjnego. Udało się w ten sposób poszerzyć ofertę i dotrzeć z nią do grona odbiorców na całym świecie. Naszą specjalizacją są wózki do zbioru pieczarek, ale produkujemy również wszystkie pozostałe elementy wyposażenia farmy jak regały, bramy , drzwi i inne drobne elementy. Posiadamy własną produkcję mat do uprawy grzybów oraz linię do produkcji lamp ledowych dedykowanych do pracy w trudnych warunkach. W ciągu kilku lat dostarczaliśmy cały zakres wyposażenia do ponad 20 krajów w Europie do Ameryki północnej i południowej oraz Australii i Nowej Zelandii.

Lucky Grower to profesjonalna firma produkująca wyposażenie do pieczarkarni, obsługująca klientów z całego świata w oparciu o znajomość specyfiki branży i rozumienie ich potrzeb.

Oferujemy kompleksową realizację całego obiektu lub zrealizowanie wybranej części budowy pieczarkarni, w zakresie wskazanym przez Inwestora.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy na polskim oraz międzynarodowym rynku oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować specjalistyczne rozwiązania oraz doradztwo związane z rozwojem pieczarkarni.

Scroll to Top