PRZETWÓRSTWO

Urządzenie przeznaczone jest do blanszowania grzybów w procesie produkcyjnym. Maszyna charakteryzuje się kompaktową, zwartą budową oraz stosunkowo małym zużyciem wody.

Urządzenie przeznaczone do blanszowania grzybów typu pieczarka w procesie produkcyjnym.

Urządzenie dedykowane jest do sortowania grzybów. Charakteryzuje się dużą uniwersalnością oraz bardzo dobrą skutecznością pracy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu.

Urządzenie przeznaczone jest do krojenia w plastry (na sucho) pieczarek, które zostały nasycone w Komorze Vacum. Proces krojenia realizowany jest przez noże krążkowe. Istnieje wersja tego urządzenia z wodnym rozprowadzeniem surowca. Na urządzeniu można kroić również warzywa typu ogórek świeży, ale też kiszony lub konserwowy.

Urządzenie to stosowane jest do nasycania przerabianych grzybów np. pieczarek, wodnym roztworem. Celem tego procesu jest zwiększenie masy produktu.

Myjka wodno – powietrzna stosowana jest do mycia owoców miękkich jak truskawki, wiśnie, śliwki, itp., grzybów oraz warzyw takich jak obrana cebula, ogórki, cukinia.

Myjka stosowana jest do mycia zabrudzonych opakowań typu skrzynki, wiaderka czy łubianki używanych w przemyśle przetwórstwa owocowo-warzywnego.

Godziny pracy:

08:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku

Klienci z innych kontynentów, w tym USA, Kanady, Australii – godziny ustalane indywidualnie

Lucky Grower ul. Dworcowa 63, 86-300 Grudziądz