PIECZARKARNIA

Lucky Grower dzięki wieloletnim doświadczeniom oferuje pomoc przy budowie pieczarkarni, oferując koncepcje i projekty, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach, tunele systemowe do samodzielnego montażu i kilka świetnych produktów, które sprawdziły się u setek klientów na całym świecie.

Koncepcje oferowane przez LG to szybka i niezwykle tania opcja prezentacji wizji klienta, który planuje nową inwestycję

Mniej doświadczony Inwestor skorzysta z wiedzy zdobytej przez wiele lat przez specjalistów z Lucky Grower i w prosty sposób, a przede wszystkim szybko i w atrakcyjnej cenie otrzyma wsparcie techniczne przy realizacji nowej inwestycji lub rozbudowy istniejącej farmy

To systemowe rozwiązanie daje dobre efekty technologiczne oraz pozwala uzyskać korzyść ekonomiczną przy budowie pieczarkarni, szczególnie tam, gdzie nowoczesne materiały budowlane są trudno dostępne lub bardzo drogie. Tunele są dostarczane klientom w zestawach do samodzielnego montażu.

Bramy przesuwne, przeznaczone do komór uprawowych, wykonane z profilu aluminiowego i płyty warstwowej z poliuretanem. Sztywne, szczelne i bardzo wygodne w obsłudze rozwiązanie.

Mechanizm otwierania zaprojektowany dla ułatwienia otwierania/zamykania bram zewnętrznych do komór uprawowych.

Drzwi przesuwne to najlepszy produkt pod względem funkcjonalności, zapewniający dostęp do komory uprawowej. Taka możliwia zastosowanie maksymalnego wymiaru światła otworu, przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni korytarza komunikacyjnego.

Drzwi przesuwne to najlepszy produkt pod względem funkcjonalności, zapewniający dostęp do komory uprawowej.

Proste i niedrogie lampy LED w wersji ekonomicznej, jednak wytrzymałe na uderzenia i dezynfekcję komór

Lampa LED do komór - Premium

Lampa stworzona przez inżynierów z Lucky Grower jest przeznaczona do pracy najtrudniejszych warunkach i mimo gorącej pary, wysokiej wilgotności przez cały rok to produkt najwyższej jakości na lata.

Lampa LED do użytku zewnętrznego.

Trwała gumowa odbojnica narożna umożliwia zabezpieczenie rogów ścian obiektu przed uszkodzeniami mechanicznymi wyrządzonymi przez sprzęt używany w pieczarkarni.

Wzmacniana odbojnica ścienna umożliwia zabezpieczenie ścian obiektu przed uszkodzeniami mechanicznymi wyrządzonymi sprzętem używanym w pieczarkarni.

Profil z gumy umożliwia utrzymanie szczelności pomiędzy ścianą a posadzką obiektu.

Uszczelka montowana jest w profilu bramy lub drzwi dla zachowania szczelności pomiędzy ich skrzydłem, a ścianą czy posadzką.

System odwodnień wykonany ze stali nierdzewnej.

Kratka odwodnieniowa ze stali nierdzewnej​

Kratki odwodnieniowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Uszczelka montowana jest w profilu bramy lub drzwi dla zachowania szczelności pomiędzy ich skrzydłem, a ścianą.

Godziny pracy:

08:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku

Klienci z innych kontynentów, w tym USA, Kanady, Australii – godziny ustalane indywidualnie

Lucky Grower ul. Dworcowa 63, 86-300 Grudziądz