PIECZARKARNIA

Lucky Grower dzięki wieloletnim doświadczeniom oferuje pomoc przy budowie pieczarkarni, oferując koncepcje i projekty, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach, tunele systemowe do samodzielnego montażu i kilka świetnych produktów, które sprawdziły się u setek klientów na całym świecie.

Koncepcje oferowane przez LG to szybka i niezwykle tania opcja prezentacji wizji klienta, który planuje nową inwestycję

To systemowe rozwiązanie daje dobre efekty technologiczne oraz pozwala uzyskać korzyść ekonomiczną przy budowie pieczarkarni, szczególnie tam, gdzie nowoczesne materiały budowlane są trudno dostępne lub bardzo drogie. Tunele są dostarczane klientom w zestawach do samodzielnego montażu.

Bramy przesuwne, przeznaczone do komór uprawowych, wykonane z profilu aluminiowego i płyty warstwowej z poliuretanem. Sztywne, szczelne i bardzo wygodne w obsłudze rozwiązanie.

Drzwi przesuwne to najlepszy produkt pod względem funkcjonalności, zapewniający dostęp do komory uprawowej.

Mechanizm otwierania zaprojektowany dla ułatwienia otwierania/zamykania bram zewnętrznych do komór uprawowych.

Drzwi przesuwne to najlepszy produkt pod względem funkcjonalności, zapewniający dostęp do komory uprawowej. Taka możliwia zastosowanie maksymalnego wymiaru światła otworu, przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni korytarza komunikacyjnego.

Lampa LED do użytku zewnętrznego.

Proste i niedrogie lampy LED w wersji ekonomicznej, jednak wytrzymałe na uderzenia i dezynfekcję komór

Lampa stworzona przez inżynierów z Lucky Grower jest przeznaczona do pracy najtrudniejszych warunkach i mimo gorącej pary, wysokiej wilgotności przez cały rok to produkt najwyższej jakości na lata.

Profil z gumy umożliwia utrzymanie szczelności pomiędzy ścianą a posadzką obiektu.

Uszczelka montowana jest w profilu bramy lub drzwi dla zachowania szczelności pomiędzy ich skrzydłem, a ścianą czy posadzką.

Kratki odwodnieniowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Godziny pracy:

08:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku

Klienci z innych kontynentów, w tym USA, Kanady, Australii – godziny ustalane indywidualnie

Lucky Grower ul. Dworcowa 63, 86-300 Grudziądz